Що є у добірці?
До кожного проєкту цифрової трансформації додані пояснення: у чому він полягає, які його результати, а також кожен проєкт оцінений з точки зору його складності, унікальності та результативності.
А що таке цифрова трансформація?
Це перетворення компанії на сучасну та ефективну, яке досягається за допомогою інновацій та технологій. Детальніше написали про це у статті Цифрова трансформація бізнесу: навіщо вона потрібна і ще 14 питань.
Проєкт націлений на покращення та оптимізацію двох напрямів діяльності. Зокрема, було впроваджено підсистему управління складами, керування товарообігом на виробництві на базі модуля SAP EWM. Інтеграція з системою роботизованого складу «Schafer». Також, в рамках проекту впроваджено підсистеми контролю якості на базі модуля SAP QM. Інтеграція з підсистемами WMS та системою електронного документообігу.
Системи планування MDC та APS інтегровані із наявною на підприємстві системою обліку та технологічною підготовкою виробництва, що дозволяє автоматично отримувати оновлені дані для планування. Використання системи дозволяє плановику виявити проблеми з використанням замовленням, діагностувати їх причини і моделювати можливі заходи щодо їх усунення. Наприклад, модифікація змінної роботи, зміна пріоритетів замовлень та термінів поставки матеріалів.
Проєкт «Діджиталізація закупівель із SmartTender»
Із 2013 р. компанія почала поступовий перехід до електронних закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення своєї діяльності. За кілька років команда компанії перевірили 18 різних електронних торгових майданчиків (ETM) на відповідність потреб. У результаті, було обрано SmartTender, який найкраще відповідає специфіці закупівель компанії. Така платформа надає можливість систематизувати закупівлі і більш якісно підготувати технічні завдання,
а також залучити більшу кількість перспективних постачальників до торгів. Проект був реалізований спільно із компанією IT-Enterprise
Як ми обирали компанії?
Ми самостійно відібрали яскраві проєкти цифрової трансформації, про які відомо з відкритих джерел. Орієнтувались на цікавість, значущість, унікальність проєктів, намагались представити в добірці компанії з різних індустрій. Обраним компаніям ми надіслали опитувальний. Заповнення опитувальника було добровільним, дані надавали самі компанії. З представниками деякий компаній ми проводили додаткові зустрічі, щоб краще зрозуміти суть їх проєктів.
Ми не перевіряли надані дані та не брали гроші за потрапляння до цієї добірки.
Моя компанія теж трансформується!
Як потрапити в рейтинг?
Залиште ваші дані у формі нижче, і ми надішлемо список питань, які надсилали учасникам рейтингу. Після ваших відповідей на ці питання ми оцінимо, наскільки ваш проєкт трансформації цікавий, і напишемо вам. Потрапляння до рейтингу залежить лише від того, наскільки проєкт цікавий, значущий для бізнесу та складний.
Скоро вийде інфографічне дослідження про цифрову трансформацію бізнесу
Ми вже втретє готуємо інфографічне дослідження про трансформацію українських компаній. Якщо ви маєте кейс, який може бути цікавим бізнес-спільноті, та хочете, щоб ми детально розібрали його в дослідженні, пишіть на пошту. anastasia.budnik@toplead.com.ua.
Видання вийде на початку 2022 року.
Про що в ньому?
— Як інновації роблять країни багатшими.
— Які технології допомагають бізнесу трансформуватись.
— Як трансформуються різні індустрії економіки України.
— Що таке держава в смартфоні — на прикладі України.
— Кейси трансформації українських компаній.